Kirjaudu

Kirjaudu sisään sosiaalisen median tunnuksillasi

Etsimme innokkaita blogaajia

05.08.2015
Saara Mälkönen

Alakoulun aarreaitta etsii verkkosivuilleen innokkaita blogaajia. Oletko motivoitunut jakamaan omaa opettajuuttasi ja avaamaan arkeasi muille? Ota yhteyttä! 

Jos sinulla on jo hyvä blogi jonka tahtoisit linkittää sivuillemme, lähetä tietoa siitä meille osoitteeseen into@alakoulunaarreaitta.fi. Jos haluat perustaa upouuden blogin sivuillemme, ota yhteyttä Saaraan osoitteeseen saara@alakoulunaarreaitta.fi.

Pian avataan jo ensimmäiset omat blogimme! Pääsemme niiden avulla seuraamaa vastavalmistuneen opettajan ensimmäistä työvuotta uudessa luokassaan sekä saamme opetella koodauksen alkeita yhdessä toisen mielenkiintoisen blogaajamme kanssa. 

Mistä sinä olet motivoitunut kirjoittamaan tai kertomaan? Ota yhteyttä!

Aina saa innostua! Aina voi onnistua! Aina on lupa kysyä, ajassa mukana pysyä!

Tule sinäkin mukaan rakentamaan uudistuvaa aarreaittaa!

Rekisteröidy nyt