Kirjaudu

Kirjaudu sisään sosiaalisen median tunnuksillasi

Minkä taakseen jättää, sen jostain löytää!

04.10.2015
Saara Mälkönen

Alakoulun aarreaitta muuttuu virtuaalisesta opehuoneesta "liveksi" ensimmäisen kerran marraskuussa 2015 Tampereen Treducassa! Seuraavan kerran yhdessä ollaan Educassa 2016! Livekohtaamisia varten haluamme antaa upeille jäsenillemme jotakin konkreettista ja näkyvää kiitokseksi mukana innostumisesta! Tästä syystä painatamme Alakoulun aarreaitan hauskoja pinssejä, joiden tekstejä kaipaamme nyt teiltä!

"Mitä tahansa tapahtuukin, mulla on kaikki hallussa!" 

"Minkä taakseen jättää, sen jostain löytää!"

Mitä hauskoja tekstejä voisimme yhdessä keksiä? Lähetä ehdotuksesi sähköpostilla info@alakoulunaarreaitta.fi tai tule mukaan Facebook-sivullemme ideoimaan!

 

Aina saa innostua! Aina voi onnistua! Aina on lupa kysyä, ajassa mukana pysyä!

Tule sinäkin mukaan rakentamaan uudistuvaa aarreaittaa!

Rekisteröidy nyt