Kirjaudu

Kirjaudu sisään sosiaalisen median tunnuksillasi

Opettajan Tietopalvelu on nyt mukana Alakoulun aarreaitassa

08.09.2015
Saara Mälkönen

Alakoulun aarreaitta ja Opettajan Tietopalvelu aloittavat uuden upean yhteistyön. Yhteistyömme kunniaksi, kaikki aarreaittalaiset saavat ensimmäinen tilauksensa postikuluitta!

Opettajan Tietopalvelu on ammatillinen kirjakerho, jonka jäsenenä ovat tuhannet kollegasi. Yli 20-vuotias arjen pelastaja ryntää luoksesi neljästä kuuteen kertaa vuodessa painotuoreen kauden kirjan avulla. Opettajan Tietopalvelun tarkoituksena on säästää vaivaasi ja aikaasi niin, että sinun ei tarvitse kahlata läpi kaikkia Suomessa julkaistuja kirjoja löytääksesi juuri sinun alallesi sopivat. Lisäksi saat monia muitakin jäsenetuja, esim. kaikki jäsenhinnat käyttöösi. Tuhannet kollegasi kehittävät näin itseään: lähde sinäkin mukaan!

Lue lisää täältä: https://www.opettajantietopalvelu.fi/kampanjat/6585.html >>

Aina saa innostua! Aina voi onnistua! Aina on lupa kysyä, ajassa mukana pysyä!

Tule sinäkin mukaan rakentamaan uudistuvaa aarreaittaa!

Rekisteröidy nyt