Kirjaudu

Kirjaudu sisään sosiaalisen median tunnuksillasi

Rekisteröitymällä voit voittaa!

05.08.2015
Saara Mälkönen

Alakoulun aarreaitta kutsuu kaikki opetus- ja kasvatusalan ammattilaiset Alakoulun aarreaitan Opehuoneen jäseniksi!

Arvomme kaikkien kesä-, heinä- ja elokuun 2015 aikana verkkosivuillemme rekisteröityneiden kesken 10 upeaa palkintoa. Palkinnot on huolella valittu ELLI Early Learning Oy:n mahtavien tuotteiden joukosta!  Palkintojen voittajille ilmoitetaan voitosta sähköpostitse ja palkinto toimitetaan voittajan ilmoittamaan osoitteeseen.

Tutustu palkintoihin:

1 kpl RAPARPERIN ALLA-materiaali 
1 kpl KAARNALAIVASSA-materiaali 
5 kpl Kymmenjärjestelmävälineet
3 kpl Taskunoppa

Tietoa ELLI Early Learning Oy:stä

Onnistumisen kokemuksia opettajille? Toiminnallisuutta ja iloa oppimiseen ja opettamiseen? Aikaa varsinaiseen opetustyöhön ja oppilaiden kohtaamiseen? Näitä asioita varten ELLI on olemassa.

Arvostamme käytännön opetus- ja kasvatustyössä kehitettyjä ja hyviksi todettuja menetelmiä sekä materiaaleja. Niiden tuotteistaminen on ELLIN tapa varmistaa hyvien käytäntöjen leviäminen kaikkien tarvitsijoiden käyttöön. Asiantuntijaverkostomme takaa tuotteistomme laadun sopivuuden käyttötarkoitukseensa.

Lue lisää Alakoulun aarreaitan ja ELLIN yhteistyöstä!

Tutustu ELLIIN osoitteessa: http://www.earlylearning.fi/

Aina saa innostua! Aina voi onnistua! Aina on lupa kysyä, ajassa mukana pysyä!

Tule sinäkin mukaan rakentamaan uudistuvaa aarreaittaa!

Rekisteröidy nyt