Kirjaudu

Kirjaudu sisään sosiaalisen median tunnuksillasi

Tule moikkaamaan Aarreaittalaisia Educassa!

28.01.2016
Saara Mälkönen

Alakoulun aarreaitta on mukana Educassa ensimmäistä kertaa! Löydät Aarreaitan Tabletkoulun osastolta 6a81. Suuret kiitokset Tabletkoululle, joka kutsui meidät osastolleen ja mahdollisti näin osallistumisemme!

Jos se on kivaa, se on kiellettyä..?

Alakoulun aarreaitan humoristiset pinssit saavuttivat Tampereen  Tredukassa suuren suosion. Educaan pinssit muuntuivat iloisen kirjaviksi tarroiksi ja ne odottavat ottajiaan osastollamme. Tule moikkaamaan meitä ja nappaa samalla tarra koristamaan vaikka opekalenterisi kantta.

Tabletkoulun ja Alakoulun aarreaitan yhteisellä osastolla käy varmasti positiivinen vilinä ja vilske. Tule mukaan tutustumaan toimintaamme ja innostumaan samalla Tabletkoulun upeista sähköisistä opetusmateriaaleista!

Educassa nähdään!

Aina saa innostua! Aina voi onnistua! Aina on lupa kysyä, ajassa mukana pysyä!

Tule sinäkin mukaan rakentamaan uudistuvaa aarreaittaa!

Rekisteröidy nyt